POLYESTER MONOBLOK HAVUZLAR

                                      İSTER ÇATINIZDA İSTER TERASINIZDA İSTER BODRUMUNUZDA İSTER BAHÇENİZDE İSTER KAPALI İSTER AÇIK HAVUZ ; İSTER SICAK İSTER SOĞUK    İSTER JAKUZİ KONUMUNDA İSTER THERAPY HAVUZU İSTER OLİMPİK HAVUZ KEYFİNDE 

                   

        * Monoblok havuzlar tek parça olarak üretilmektedir.     Ekonomiktir. Özellikle müstakil evler için tasarlanmıştır.     Fabrikamızda  tek parça olarak imal edilen havuz, filitrasyon ve   aksesuarları takıldıktan sonra,yerinize nakledilerek vinçle   indirilmekte ve çok kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

                   NEDEN POLYESTER HAVUZ TERCİH EDİLMELİ ? 

  • Beton havuzlarındaki gibi derz arası olmadığından yosunlaşma olmaz,hijyendir ve yüzey temizliği çok daha kolaydır. Kullanım sırasında liner ve betonarme havuzlara göre daha az bakım, temizlik gerektirir; bakım masrafları daha azdır.
  • Betonarme ve prefabrik havuzlara göre çok daha uzun ömürlüdür. Yer sarsıntısı,toprak kayması gibi doğal afetlerde daha dayanıklıdır. Havuz gövdesinin herhangi bir doğal afet veya fiziki kaza neticesinde zarar görmesi çatlamış veya kırılmış olması durumunda çok pratik ve %100 garantili tadilatı onarımı çok ekonomik masrafla gerçekleştirilmektedir.
  • İstenildiğinde kolaylıkla yer değişimi yapılabilir, geridönüşüme elverişli bir havuzdur.
  • Betonarme havuzla kıyaslandığı zaman havuzu ısıtmada daha ekonomiktir,daha az masraflıdır.
  • Betonarme havuza göre yıllık havuz bakım kimyasalları masrafıda % 40 daha ekonomiktir.
  • Müşteri gelecekte havuz iç renginin değişim talebinde  1 gün gibi kısa sürede renk değişimi yapılabilmektedir.

               HAVUZUNUZ  3 GÜNDE HAZIR !… PEKİ SİZ YÜZMEYE HAZIRMISINIZ?