POLYESTER MODÜLER HAVUZLAR

                                    İSTER ÇATINIZDA İSTER TERASINIZDA İSTER BODRUMUNUZDA  İSTER BAHÇENİZDE İSTER KAPALI İSTER AÇIK HAVUZ ; İSTER SICAK İSTER SOĞUK    İSTER JAKUZİ KONUMUNDA İSTER THERAPY HAVUZU İSTER OLİMPİK HAVUZ KEYFİNDE 

                 

              * Modüler Havuzlar, istenilen her ebatta yapılabilir.İstenen havuzun parçaları fabrikamızda üretilir ve yerinde montajı yapılır.Ek yerleri belli olmayacak şekilde tesviye edilir.Özellikle değişik form ve büyük ebattaki havuzlar bu şekilde yapılmaktadır Çalışma Prensibi itibarıyla Modüler Havuzlar Üstten Taşmalı Modüler Havuz ve Skimeri Tip Modüler Havuz olarak imal edilmektedir.

                               NEDEN POLYESTER HAVUZ TERCİH EDİLMELİ ? 

  • Beton havuzlarındaki gibi derz arası olmadığından yosunlaşma olmaz,hijyendir ve yüzey temizliği çok daha kolaydır. Kullanım sırasında liner ve betonarme havuzlara göre daha az bakım, temizlik gerektirir; bakım masrafları daha azdır.
  • Betonarme ve prefabrik havuzlara göre çok daha uzun ömürlüdür. Yer sarsıntısı,toprak kayması gibi doğal afetlerde daha dayanıklıdır. Havuz gövdesinin herhangi bir doğal afet veya fiziki kaza neticesinde zarar görmesi çatlamış veya kırılmış olması durumunda çok pratik ve %100 garantili tadilatı onarımı çok ekonomik masrafla gerçekleştirilmektedir.
  • İstenildiğinde kolaylıkla yer değişimi yapılabilir, geridönüşüme elverişli bir havuzdur.
  • Betonarme havuzla kıyaslandığı zaman havuzu ısıtmada daha ekonomiktir,daha az masraflıdır.
  • Betonarme havuza göre yıllık havuz bakım kimyasalları masrafıda % 40 daha ekonomiktir.
  • Müşteri gelecekte havuz iç renginin değişim talebinde  1 gün gibi kısa sürede renk değişimi yapılabilmektedir.

               HAVUZUNUZ  3 GÜNDE HAZIR !… PEKİ SİZ YÜZMEYE HAZIRMISINIZ?